Moja pasja rozpoczęła się dwanaście lat temu – dzięki temu doświadczeniu jestem w stanie rozwiązywać wiele problemów, z którymi początkujący szachiści kompletnie sobie nie radzą.

Zdarza Ci się podstawiać figury? Wiedziałeś, że wystarczy zadać sobie jedno pytanie, aby tego uniknąć? (Czym mi grozi przeciwnik?)

Tak, to jest proste! 🙂

Moje kwalifikacje potwierdzają pozytywne opinie moich uczniów!

Specjalizuję się w zajęciach on-line (wystarczą darmowe konta na chess com i skype!). Jak wygląda system płatności? Płacisz po zajęciach zwykłym przelewem, lub jeżeli Ci wygodniej to paypalem. Godzina zajęć – 120zł.

Opinie uczniów

“Lekcje szachów z Dawidem to czysta przyjemność.

Jest to osoba bardzo dobrze zorganizowana, rzetelna, uczciwa i z konkretnym planem pracy nad umiejętnościami ucznia.
Każde zagadnienie szachowe, które omawia Pan Dawid staje się banalnie proste – szczególnie dobrze to widać w zawiłych przypadkach.

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Dawidem.” – Maciej S

“Pan Dawid jest człowiekiem o dużej kulturze osobistej, odpowiedzialnym, zawsze bardzo dobrze przygotowanym do lekcji, które prowadzi w jak najbardziej profesjonalny sposób.
Ma rozległą wiedzę szachową ale również dar pięknego mówienia, dlatego zagadnienia przedstawia w bardzo jasny i zrozumiały dla mojego syna sposób. Prowadzi dużo dialogów, zadaje dużo pytań dzięki czemu stale skłania do myślenia.
Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie dlatego zdecydowanie polecam. ” – Barbara

“Szczerze polecam lekcje z Panem Dawidem. Prowadzi on zajęcia w sposób przystępny i zrozumiały dla dzieci, potrafi zaciekawić szachami. Syn (10 latek) bardzo lubi zajęcia z panem Dawidem. Lekcje przez Skype sprawdzają się.” – Tomek

Moją ofertę znajdziesz – TUTAJ.

Nie czekaj! Napisz do mnie smsa (792-517-249) już teraz, a skontaktuję się z Tobą jak najszybciej i umówimy się na pierwsze zajęcia!