Oferuję kurs oceny pozycji i planowania. Jest to szkolenie, z którego skorzystają przede wszystkim osoby, które: często „drepczą” w miejscu, mają jednoruchowe plany działania lub nie mają ich wcale!

Nie ma wątpliwości, że posiadanie planu działania to w szachach rzecz kluczowa. Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się: jak należy oceniać pozycję (wersja „dogłębna” i skrócona), jak powinien wyglądać proces planowania i jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce!

Dodatkową korzyścią będzie fakt, że otrzymasz odpowiednie instrukcje w jaki sposób należy ćwiczyć, aby ta wiedza „weszła Ci w krew”.

Możecie mieć wątpliwości co do sensu udziału w tym kursie. Przecież jest całe mnóstwo książek o planowaniu. Prawda, jednak ja nie zamierzam skupiać się na partiach arcymistrzów! Podczas mojego kursu poruszone zostaną problemy, które dotykają zawodników na poziomie 1200-2000, a nie 2400-2600 🙂

Program szkolenia:

  • ocena pozycji – wersja rozbudowana
  • ocena pozycji – wersja skrócona
  • ustalanie planu gry w oparciu o ocenę pozycji
  • typowe błędy 1 – brak konsekwencji
  • typowe błędy 2 – zmiana planu
  • typowe błędy 3 – plan „oderwany od rzeczywistości”

Nie czekaj i skorzystaj z kursu już dzisiaj!

Fragment kursu (nagranie poglądowe):

KUP TERAZ! (link do produktu)

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy! (dawczerw@gmail.com) Opis techniczny: Do korzystania z produktu elektronicznego niezbędny jest: standardowy system operacyjny, standardowa przeglądarka internetowa, standardowa przeglądarka plików pgn (np.ChessBase Reader – darmowy – LINK do pobrania) i posiadanie aktywnego adresu e-mail.

Dostawa zakupionego produktu nastąpi poprzez wysyłkę na adres e-mail podany w formularzu zamówienia linku z dostępem do produktu. Dostawa nastąpi niezwłocznie po dokonaniu płatności przez Kupującego, nie później niż w ciągu 24 godzin od dokonania płatności. Poradnik otwierania plików pgn – LINK